• Kompensowane ciśnieniowo złącze kompensacyjne do kompensacji rurociągów w układzie kompensacji osiowej
 • Kompensowane ciśnieniowo złącze kompensacyjne do kompensacji rurociągów w układzie kompensacji osiowej

  Kompensowane ciśnieniowo złącze kompensacyjne do kompensacji rurociągów w układzie kompensacji osiowej

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: FIDAK
  Orzecznictwo: ISO9001
  Numer modelu: ZERO

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 szt.
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Koperta ze stalową ramą uszczelniona sklejkami z każdym końcem zakrytym
  Czas dostawy: 5 ~ 15 dni roboczych
  Zasady płatności: T / T, Western Union, paypal
  Możliwość Supply: 40 ton dziennie
  Najlepsza cena Kontakt

  Szczegóły informacji

  materiał: 304, 304L, 316, 3116 Kształt: Okrągłe
  typu: Kołnierz Nazwa produktu: kompensator mieszkowy
  standardowe: HAŁAS Temperatura pracy: -196 ~ 650 ℃
  High Light:

  inline pressure balanced expansion joint

  ,

  pipeline expansion joint

  opis produktu

  Kompensowane ciśnieniowo złącze kompensacyjne do kompensacji rurociągów w układzie kompensacji osiowej

  Typ ZP Falisty kompensator ciśnienia z prostą rurą wyrównawczą

  Opis produktu

  Faliste złącze kompensacyjne z prostą rurą wyrównawczą stosuje się głównie w celu kompensacji przesunięcia osiowego systemu rur. Ma zalety prostej konstrukcji, dużej kwoty kompensacji, braku wewnętrznego nacisku itp., Ale cena jest wyższa. Stosuje się ją głównie w prostych rurach dużego kalibru, które nie są łatwe do ustawienia.

  Podanie

  W rzeczywistych projektach inżynieryjnych istnieje wiele sposobów na pochłanianie naprężeń rozszerzalnościowych w galerii rur, które są podzielone głównie na kompensację naturalną (kompensator kwadratowy) i kompensację kompensacji mieszków (kompensator ciśnienia kompensowany ciśnieniowo, kompensator dużych cięgien bocznych, kompensacja rotacji itp.) W skrajnych przypadkach, gdy ciśnienie w rurociągu jest niewielkie i nie ma miejsca na ustawienie naturalnego zgięcia kompensacyjnego, do systemu rur można dodać kompensacyjne mieszek, aby zwiększyć elastyczność. kompensator falisty wyrównujący ciśnienie jest trwały i ma długą żywotność. Produkt jest szeroko stosowany w wodzie, elektryczności, ochronie środowiska, metalurgii i innych dużych przedsiębiorstwach.

  Wprowadzenie struktury falistego kompensatora ciśnienia do rur prostych

  Podstawa konstrukcyjna kompensatorów mieszkowych oparta jest na chińskim GB / T12777-2008 „Ogólne warunki techniczne kompensatorów mieszkowych metalowych”. Zakres temperatur metalowych kompensatorów mieszkowych: Mieszki kompensatorów mieszkalnych wykonane są z cienkościennej austenitycznej stali nierdzewnej ( 304, 304L, 316, 316L). Gdy materiałem rury i wykładziny jest stal węglowa, zakres temperatur roboczych złącza dylatacyjnego wynosi od -20 do 420 ℃; gdy materiał mieszka, rurki i wykładziny jest ze stali nierdzewnej, zakres temperatur roboczych złącza dylatacyjnego wynosi od -196 do 700 ° C.Gdy medium zawiera ciecze korozyjne, cylinder okładziny wykonany jest ze stopu niklu ( In-conel625, Inconel600), a zakres temperatur pracy złącza dylatacyjnego wynosi od -196 do 650 ° C.

  Kompensowany ciśnieniowo dylatacyjny przewód rurowy prosty (typ ZP) Gdy nie można zapewnić głównego stałego podparcia w celu pochłonięcia przemieszczenia osiowego odcinka prostej rury, można rozważyć kompensator tektury falistej z wyrównanym ciśnieniem prostym rurą i kompensator tektury falistej z kompensacją ciśnienia osiowego. nacisk wewnętrzny systemu nie jest wystarczająco duży niż siła sztywności, nie zaleca się uwzględnienia czynników ekonomicznych.

  Zasada działania kompensatora ciśnienia z prostą rurką

  Kompensowane ciśnieniowo kompensatory rurowe proste dzielą się na dwa typy: ciśnienie wewnętrzne i ciśnienie zewnętrzne. Ten typ kompensatorów składa się z dwóch zestawów fal roboczych i zestawu fal zrównoważonych. Kompensowane ciśnieniowo rurki kompensacyjne stosowane są głównie w celu kompensacji przesunięcia osiowego. Kompensator wytrzymuje nacisk ciśnienia wewnątrz rurociągu poprzez interakcję fal roboczych i fal równowagi, a jego zakres kompensacji może dochodzić do 500 mm, znacznie większy niż ciśnienie wewnętrzne 100 mm, dlatego w projekcie wykorzystujemy kompensatory ciśnienia z prostą rurą ciśnieniową do kompensacji dużych przemieszczeń osiowych rurociągu.

  Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
  Jestem zainteresowany Kompensowane ciśnieniowo złącze kompensacyjne do kompensacji rurociągów w układzie kompensacji osiowej czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
  Dzięki!
  Czekam na Twoją odpowiedź.