• Profesjonalny kompensator kompensacyjnych kompensacyjnych mieszków stosowanych w systemach rurowych
 • Profesjonalny kompensator kompensacyjnych kompensacyjnych mieszków stosowanych w systemach rurowych

  Profesjonalny kompensator kompensacyjnych kompensacyjnych mieszków stosowanych w systemach rurowych

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: FIDAK
  Orzecznictwo: ISO 9001
  Numer modelu: ZERO

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 szt.
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Koperta ze stalową ramą uszczelniona sklejkami z każdym końcem zakrytym
  Czas dostawy: 5 ~ 15 dni roboczych
  Zasady płatności: T / T, Western Union, paypal
  Możliwość Supply: 40 ton dziennie
  Najlepsza cena Kontakt

  Szczegóły informacji

  materiał: Ze stali nierdzewnej Technika: Casting lub kucie
  Połączenia: Kołnierz Nazwa produktu: Poniżej kompensator
  standardowe: ISO 9001 rozmiar: DN1000 ~ D4000
  aplikacji: przemysł motoryzacyjny, most, kompensacja ruchu osiowego w rurociągach, systemy grzewcze i chłodnicz Temperatury: 400 ℃
  High Light:

  hinged type expansion joint

  ,

  expansion joints for piping

  opis produktu

  Profesjonalny kompensator kompensacyjnych kompensacyjnych mieszków stosowanych w systemach rurowych

  Opis produktu

  Kompensacyjne kompensatory mieszkowe stosowane są głównie w celu kompensacji przesunięcia kątowego różnych skomplikowanych systemów rurowych, takich jak rury typu L, rury typu Z i rury typu U. szeroko stosowane w przemyśle naftowym, chemicznym, stalowym, metalurgicznym, maszynowym, transportowym, transport, spedycja, nabrzeże, budownictwo, guma, papier, tekstylia, energia elektryczna, przemysł farmaceutyczny, medyczny i inne.

  Wymagania dotyczące instalacji i użytkowania

  1. Przed montażem należy sprawdzić rodzaj, specyfikację i konfigurację rur zawiasowego kompensatora tętnienia, który musi spełniać wymagania projektowe.

  2. W przypadku kompensatora z tuleją wewnętrzną należy zwrócić uwagę na to, aby kierunek tulei wewnętrznej tulei był zgodny z kierunkiem przepływu medium, a płaszczyzna obrotu zawiasu kompensatora zawiasu powinna być zgodna z płaszczyzną obrotu przemieszczenia.

  3. W przypadku kompensatora, który musi być „szczelny na zimno”, elementy pomocnicze zastosowane do wstępnego odkształcenia należy usunąć po zamontowaniu rurociągu.

  4. Surowo zabrania się stosowania metody deformacji kompensatora tętnienia w celu dostosowania błędu instalacji rurociągu, aby nie wpływać na normalne działanie kompensatora, skrócić żywotność i zwiększyć obciążenie rurociągów, wyposażenia i elementów wsporczych.

  5. Podczas montażu żużel spawalniczy nie może rozpryskiwać się na powierzchni skorupy falowej, a inne powłoki mechaniczne nie są dozwolone.

  6. Po instalacji rurociągów żółty pomocniczy element pozycjonujący i element mocujący zastosowane do instalacji i transportu na falistym kompensatorze należy jak najszybciej usunąć, a urządzenie ograniczające należy ustawić w określonym położeniu zgodnie z wymaganiami projektowymi, więc system rur ma wystarczającą pojemność kompensacyjną w warunkach środowiskowych.

  7. Wszystkie ruchome elementy kompensatora nie mogą być zablokowane przez elementy zewnętrzne lub ich zakres ruchu powinien być ograniczony, a także zagwarantowane jest normalne działanie każdej części ruchomej.

  8. Podczas próby hydraulicznej należy wzmocnić drugorzędny stały stojak rurowy z końcówką rury kompensatora, aby rura się nie poruszała ani nie obracała. W przypadku kompensatora dla czynnika gazowego i jego rurociągu łączącego należy zwrócić uwagę na to, czy dodatkowe tymczasowe podczas napełniania wody potrzebne jest wsparcie. Zawartość 96 jonów chloru w roztworze czyszczącym do testu hydrostatycznego nie może przekraczać 25 ppm.

  9. Po próbie hydrostatycznej woda w skorupie falowej powinna zostać jak najszybciej spuszczona, a wewnętrzna powierzchnia skorupy fal powinna zostać wysuszona.

  10. Materiał izolacyjny mający kontakt z mieszkiem kompensatora powinien być wolny od chloru

  Specyfikacja

  Ciśnienie nominalne: (Mpa) 0,25 ~ 2,5

  Średnica nominalna: DN32 ~ DN6000

  Pojedyncze zawiasy dylatacyjne składają się z połączenia rury, rury mieszkowej i pary zawiasów.

  Pojedyncze zawiasy kompensacyjne mogą absorbować przesunięcie kątowe pojedynczej płaszczyzny.

  Pojedyncze zawiasy dylatacyjne należy stosować w połączeniu z dwoma lub trzema zawiasowymi dylatacjami w celu pochłaniania przemieszczenia, a zawias musi być w stanie wytrzymać napór ciśnienia wewnętrznego.

  Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
  Jestem zainteresowany Profesjonalny kompensator kompensacyjnych kompensacyjnych mieszków stosowanych w systemach rurowych czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
  Dzięki!
  Czekam na Twoją odpowiedź.