• Kompensator kompensacyjny z zawiasami z kompensacyjnym mieszkiem kompensacyjnym i końcówkami do spawania
 • Kompensator kompensacyjny z zawiasami z kompensacyjnym mieszkiem kompensacyjnym i końcówkami do spawania

  Kompensator kompensacyjny z zawiasami z kompensacyjnym mieszkiem kompensacyjnym i końcówkami do spawania

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: FIDAK
  Orzecznictwo: ISO 9001
  Numer modelu: ZERO

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 szt.
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Koperta ze stalową ramą uszczelniona sklejkami z każdym końcem zakrytym
  Czas dostawy: 5 ~ 15 dni roboczych
  Zasady płatności: T / T, Western Union, paypal
  Możliwość Supply: 40 ton dziennie
  Najlepsza cena Kontakt

  Szczegóły informacji

  materiał: Ze stali nierdzewnej Technika: Odlew
  Nazwa produktu: Poniżej kompensator standardowe: GB
  aplikacji: przemysł motoryzacyjny, most, kompensacja ruchu osiowego w rurociągach, systemy grzewcze i chłodnicz Temperatury: 350 ℃
  High Light:

  pipe shock absorber

  ,

  expansion joints for piping

  opis produktu

  Kompensator kompensacyjny z zawiasami z kompensacyjnym mieszkiem kompensacyjnym i końcówkami do spawania

  Zawiasowy kompensator kompensacyjny mieszków odsiarczających z końcówkami spawanymi

  Opis produktu

  Zawiasowy mieszek odsiarczający jest elastyczną jednostką składającą się z mieszka i płyty zawiasowej połączonej z rurą końcową. Ogólnie jest to dwa zawiasy kątowe lub dwa zawiasy uniwersalne i jeden zawias kątowy. Nadaje się do systemu rur typu „L” i „Z”. Kompensuje głównie syntetyczne przemieszczenie wielopłaszczyznowego zakrzywionego segmentu rury za pomocą ugięcia kątowego. Ponieważ sworzeń i płyta zawiasu mogą wytrzymać nacisk i inne dodatkowe siły zewnętrzne, złącze kompensacyjne samo absorbuje ciąg ciśnienia wewnętrznego i nie będzie wytwarzać zewnętrznego wymusza na rurociągu, więc ustawienie wsparcia rurociągu można uprościć.

  parametry techniczne

  Nazwa produktu: mieszki z zawiasami kątowymi

  Średnica nominalna: DN50 ~ DN3000 (mm)

  Ciśnienie obliczeniowe: 0,1 ~ 2,5 (Mpa)

  Temperatura projektowa: -20 ~ 450 ℃

  Materiał: SUS304, SUS321, SUS316L, SUS310s

  Połączenie: kołnierz / spawanie

  Szereg zastosowań

  Zawiasowe mieszki odsiarczające są stosowane głównie do kompensacji przesunięcia kątowego różnych skomplikowanych systemów rurowych, takich jak rury typu L, rury typu Z i rury typu U. Zawiasowe złącze kompensacyjne odsiarczania, zawiasowe mieszki odsiarczające i inne produkty są szeroko stosowane w ropie naftowej , przemysł chemiczny, stal, metalurgia, maszyny, transport, transport, statek, nabrzeże, budownictwo, guma, papier, tekstylia, sieć elektroenergetyczna, przemysł farmaceutyczny, medyczny i inne.

  Instrukcje Instalacji

  1. Przed instalacją sprawdź typ, specyfikację i konfigurację rurociągu mieszków na zawiasach odsiarczających, które muszą spełniać wymagania projektowe.

  2. W przypadku kompensatora z tuleją wewnętrzną należy zwrócić uwagę na to, aby kierunek tulei wewnętrznej tulei był zgodny z kierunkiem przepływu medium, a płaszczyzna obrotu zawiasu kompensatora zawiasu powinna być zgodna z płaszczyzną obrotu przemieszczenia.

  3. W przypadku kompensatora, który musi być „szczelny na zimno”, elementy pomocnicze zastosowane do wstępnego odkształcenia należy usunąć po zamontowaniu rurociągu.

  4. Surowo zabrania się stosowania metody deformacji kompensatora tętnienia w celu dostosowania błędu instalacji rurociągu, aby nie wpływać na normalne działanie kompensatora, skrócić żywotność i zwiększyć obciążenie rurociągów, wyposażenia i elementów wsporczych.

  5. Podczas montażu zawiasowych mieszków odsiarczających żużel spawalniczy nie może rozpryskiwać się na powierzchni skorupy falowej, a inne mechaniczne uszkodzenia skorupy falowej nie są dozwolone.

  6. Po instalacji rurociągów żółty pomocniczy element pozycjonujący i element mocujący zastosowane do instalacji i transportu na falistym kompensatorze należy jak najszybciej usunąć, a urządzenie ograniczające należy ustawić w określonym położeniu zgodnie z wymaganiami projektowymi, więc system rur ma wystarczającą pojemność kompensacyjną w warunkach środowiskowych.

  7. Wszystkie ruchome elementy złącza dylatacyjnego nie mogą być zablokowane lub ograniczone przez elementy zewnętrzne i powinny zapewniać normalne działanie każdej części ruchomej.

  8. Podczas próby hydraulicznej należy wzmocnić drugorzędny stały stojak rurowy z końcówką rury kompensatora, aby rura się nie poruszała ani nie obracała. W przypadku kompensatora dla czynnika gazowego i jego rurociągu łączącego należy zwrócić uwagę na to, czy dodatkowe tymczasowe podczas napełniania wody potrzebne jest wsparcie. Zawartość 96 jonów chloru w roztworze czyszczącym do testu hydrostatycznego nie może przekraczać 25 ppm.

  9. Po próbie hydrostatycznej woda w skorupie falowej powinna zostać jak najszybciej spuszczona, a wewnętrzna powierzchnia skorupy fal powinna zostać wysuszona.

  10. Materiał izolacyjny mający kontakt z kompensatorem mieszkowym nie może zawierać chloru.

  Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
  Jestem zainteresowany Kompensator kompensacyjny z zawiasami z kompensacyjnym mieszkiem kompensacyjnym i końcówkami do spawania czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
  Dzięki!
  Czekam na Twoją odpowiedź.