• Obejście spalin Odsiarczanie Drzwiczki przegrody Łatwa obsługa Materiał korpusu stalowego
 • Obejście spalin Odsiarczanie Drzwiczki przegrody Łatwa obsługa Materiał korpusu stalowego

  Obejście spalin Odsiarczanie Drzwiczki przegrody Łatwa obsługa Materiał korpusu stalowego

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: FIDAK
  Orzecznictwo: ISO9001
  Numer modelu: ZERO

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 szt.
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: kwadratowe tuleje z rur plastikowych na zamówienie: plastikowa torba, drewniane pudełko
  Czas dostawy: 5 ~ 15 dni roboczych
  Zasady płatności: T / T, Western Union, paypal
  Możliwość Supply: 40 ton dziennie
  Najlepsza cena Kontakt

  Szczegóły informacji

  Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny Materiał korpusu: Stal
  Temperatura pracy: Normalna temperatura Ciśnienie: Możliwość dostosowania
  High Light:

  fan isolation damper

  ,

  industrial isolation dampers

  opis produktu

  Obejście spalin Odsiarczanie Drzwiczki przegrody Łatwa obsługa Materiał korpusu stalowego

  obejść drzwi deflektora odsiarczania

  Opis produktu

  W przypadku normalnej pracy układu odsiarczania, spaliny z elektrofiltrów z kotła, układ odsiarczania spalin za bramą wjazdową do wentylatora wspomagającego, ponownie poprzez chłodzenie wymiennika ciepła spalin do wieży absorpcyjnej, po odsiarczeniu spalin został podgrzany do temperatury około 80 ° C, wymiennik ciepła spalin przez wywiewne drzwi przegrody odsiarczającej do układu odsiarczania spalin w kominie.

  System odsiarczania spalin jest wyposażony w obejściowy gaz spalinowy, który jest wyposażony w obejściowe drzwi przegrody. Gdy układ odsiarczania spalin zostanie naprawiony, utrzymany lub warunki pracy spalin są nieprawidłowe, spaliny są odprowadzane bezpośrednio do komina przez obejście spalin, aby zapewnić bezpieczeństwo układu odsiarczania. Izolacja i połączenie między elektrownią a wyspa odsiarczająca jest realizowana przez otwieranie i zamykanie drzwi przegrody odsiarczającej w układzie spalin.

  Znaczenie ustawienia przegrody odsiarczania bypassu

  1. Jeżeli bocznikowy przepustnica obejściowa spalin nie znajduje się w rzeczywistym działaniu, musi być stroną importu i eksportu systemu odsiarczania spalin o różnicy ciśnień spalin w celu dostosowania do „zera”, aby zagwarantować cały gaz spalinowy odsiarczanie układu odsiarczania spalin i zawsze utrzymywać ten stan w działaniu układu odsiarczania spalin bez odchyleń, kontrola jest trudna, zwłaszcza zmiana stanu spalin, jest to trudniejsza do osiągnięcia normalna kontrola zjawiska.

  2. Jeżeli instalacja odsiarczania spalin nie jest wyposażona w omijającą przegrodę spalin, podczas rzeczywistej pracy część spalin netto może zostać ponownie wdychana do układu odsiarczania spalin lub oryginalne spaliny odprowadzane bezpośrednio do komina .Jeśli system odsiarczania spalin nie ma wysokich wymagań dotyczących wydajności odsiarczania (takich jak niektóre elektrownie domowe), można usunąć przegrodę obejściową, ale w przypadku układu odsiarczania spalin o wysokich wymaganiach dotyczących wydajności odsiarczania instalacja przegrody bocznikowej jest bardzo ważny.

  3. Jeśli w układzie odsiarczania spalin nie ma przegrody obejściowej, należy wziąć pod uwagę pewien margines przy wyborze wydajności wentylatora wspomagającego, więc koszt i koszt działania wentylatora wspomagającego znacznie wzrosną.

  Rodzaj i zastosowanie przegród FGD w systemie odsiarczania spalin

  Obecnie drzwi przegrody odsiarczającej stosowane w układzie odsiarczania spalin dużych i średnich jednostek kotłowych elektrowni obejmują przede wszystkim jednowalcowe podwójne przegrody żaluzjowe, dwuwałowe podwójne przegrody żaluzjowe, jednowalcowe podwójne przegrody drzwiczkowe i inne typy. Jednoosiowe drzwi z podwójną żaluzją i podwójne drzwi z podwójną żaluzją więcej zastosowań.

  1. Jednoosiowe podwójne przegrody żaluzji

  Typ drzwi odbojowych składa się z żaluzji składającej się z dwóch łopatek, która jest wyposażona w uszczelniony system powietrzny, który pozwala na dostęp powietrza pomiędzy tymi skrzydłami. Największą zaletą tego rodzaju drzwi odgradzających jest to, że element uszczelniający ma samoczyszczące się funkcja, ciężar drzwi odgradzających wynosi tylko około połowy podwójnych drzwi odbojowych z podwójną żaluzją, koszt inwestycji jest również porównywany z dwustu skrzydłowymi drzwiami odgradzającymi do okien, oszczędzając o 50%. Wytrzymałość jednopłaszczyznowej bramy z podwójną żaluzją jest nieco niższa niż brama z podwójną przegrodą z podwójną żaluzją.

  2. Dwuosiowe podwójne przegrody żaluzji

  Typ drzwi odbojowych składa się z dwóch żaluzji, z których każda jest połączona z pewną liczbą łożysk, dwóch łopatek przymocowanych do tego samego wału. Płyta uszczelniająca drzwi odbojnicy jest zamontowana wokół łopatki odbojnika za pomocą specjalnego stopu podstawowego i powietrza uszczelniającego system jest umieszczony, a uszczelnione powietrze dostaje się między dwiema żaluzjami. Obecna konstrukcja dwuosiowego systemu uszczelnienia drzwi z przegrodą z podwójną żaluzją może zapewnić zerowy wskaźnik wycieku spalin, aw przypadku obciążenia systemu ze środkami zapobiegania wypadkom. Ten rodzaj przegrody drzwi mają dużą inwestycję, a ich waga i wymiary są znacznie większe niż w przypadku drzwi z przegrodą jednoszybową z podwójną żaluzją.

  3. Drzwiczki przegrody z podwójnym uszczelnieniem jednoosiowym

  Ten typ drzwi odbojowych składa się z żaluzji z tylko jednym ostrzem dla każdej z nich. Dwie uszczelki są umieszczone pomiędzy górnym i dolnym ostrzem oraz między ostrzami a ramą. Uszczelniające powietrze może wlewać się do ramy uszczelniającej. Ciężar i inwestycja w jednowarstwowe drzwi z podwójną uszczelką są mniejsze niż podwójne wrota z podwójną żaluzją, wzdłuż kierunku przepływu medium jest również nieco krótsza niż ta ostatnia.

  Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
  Jestem zainteresowany Obejście spalin Odsiarczanie Drzwiczki przegrody Łatwa obsługa Materiał korpusu stalowego czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
  Dzięki!
  Czekam na Twoją odpowiedź.