• Stalowy przemysłowy filtr do wody z węglem aktywnym do usuwania chloru / niesmacznego smaku
 • Stalowy przemysłowy filtr do wody z węglem aktywnym do usuwania chloru / niesmacznego smaku

  Stalowy przemysłowy filtr do wody z węglem aktywnym do usuwania chloru / niesmacznego smaku

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: FIDAK
  Orzecznictwo: ISO 9001
  Numer modelu: ZERO

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 szt.
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Koperta ze stalową ramą uszczelniona sklejkami z każdym końcem zakrytym
  Czas dostawy: 5 ~ 15 dni roboczych
  Zasady płatności: T / T, Western Union, paypal
  Możliwość Supply: 40 ton dziennie
  Najlepsza cena Kontakt

  Szczegóły informacji

  Warunek: Nowy Filtruj materiał korpusu: Stal węglowa
  Wydajność: 80% ~ 99% Filtrująca precyzja: 30 ~ 3000μm
  Napięcie: 220/380 V lub niestandardowe Ciśnienie znamionowe: ≤ 1,6Mpa
  High Light:

  industrial water filtration equipment

  ,

  water filtration system for industrial

  opis produktu

  Stalowy przemysłowy filtr do wody z węglem aktywnym do usuwania chloru / niesmacznego smaku

  Opis produktu

  Przemysłowe filtry wody z węglem aktywnym lub filtracja wody to proces stosowany do usuwania chloru, nieprzyjemnego smaku; zapach i kolor za pomocą złoża węgla aktywnego z wybranych gatunków węgla bitumicznego lub węgla łupinowego i wyprodukowanych w postaci granulowanej o wysokiej gęstości. Media z węglem aktywnym są dostępne w różnych rozmiarach (siatka), przykłady: 12 x 40 lub 8 x 30. Gdy zdecydujemy, że istnieje potrzeba filtrów wody z węglem aktywnym na rynku przemysłowym, konieczna jest znajomość źródła wody. W przypadku, gdy jest to woda miejska lub studnia z zaufanego źródła, możemy spodziewać się minimalnego zmętnienia i możemy użyć nośnika prądu przemiennego 12 x 40 oczek. W przypadku, gdy źródło wody ma wysoką mętność lub z rzeki lub jeziora, w tych przypadkach widzimy, że zastosowanie siatki 8 x 30 jest lepszym wyborem.

  Specyfikacja

  System filtrów wody przemysłowej z węglem aktywnym (ACF), podobnie jak wszystkie filtry mediów, składa się ze zbiornika mineralnego (FRP lub stalowy), sterowników zaworów (montowanych od góry lub z boku) lub rur czołowych ze sterownikami, mediów (żwiru i węgla aktywnego). ACF są dostępne w różnych pojemnościach i objętościach mediów. Może być skonfigurowany do działania jako pojedyncza samodzielna jednostka lub wiele zbiorników, które działają całkowicie lub kolejno, w zależności od aplikacji. Mniejsze jednostki mogą mieć kontrolery zaworów, podobnie jak jednostki średniej wielkości mogą mieć zawory membranowe uruchamiane powietrzem lub elektrycznie, które są sterowane przez Digital Stager. Większe jednostki są zwykle projektowane z elektrycznie sterowanymi zaworami motylkowymi i mają PLC jako główny sterownik. Praktycznie ma przepływ serwisowy (5 GPM / ft2) dla zwykłego zapachu, smaku i chloru oraz minimalną szybkość płukania wstecznego (10-12 GPM / ft2), aby upewnić się, że działa w optymalnych warunkach i przedłuża żywotność mediów. Media w zbiorniku powinny mieć maksymalnie 50% głębokości, aby umożliwić wzrost zawartości węgla aktywnego (30% -40%) w trybie płukania wstecznego. Złoże węgla należy wymienić, gdy skuteczność usuwania zanieczyszczeń zostanie całkowicie wyczerpana.

  cechy

  Systemy filtrów wody przemysłowej z węglem aktywnym są stosowane jako wstępne oczyszczanie systemów RO, ponieważ membrany RO nie mogą zawierać śladu chloru w wodzie zasilającej. Chlor chemicznie atakuje membrany z cienkowarstwowego kompozytu (TFC) i z czasem powoduje degradację i powstanie otworów, w których sól przechodzi przez i miesza się z permeatem, co prowadzi do złej jakości wody produktu. Na rynku dostępne są 2 rodzaje węgla aktywowanego (bitumiczny węgiel i kokosowy) i oba mają swoje zalety w stosunku do drugiego. Węgiel aktywny na bazie węgla najlepiej nadaje się do uzdatniania wód powierzchniowych o wysokiej całkowitej zawartości związków organicznych (TOC), wody o wysokiej zawartości koloru, oczyszczania ścieków i usuwania dużych ilości związków organicznych z wody. Bazująca na skorupie orzecha kokosowego najlepiej nadaje się do usuwania substancji organicznych na poziomie śladowym ze względu na większy rozmiar powierzchni. Jest to również zwykle twardsze, odporne na ścieranie i ma niższą zawartość popiołu w porównaniu do węgla na bazie węgla.

  Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
  Jestem zainteresowany Stalowy przemysłowy filtr do wody z węglem aktywnym do usuwania chloru / niesmacznego smaku czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
  Dzięki!
  Czekam na Twoją odpowiedź.