• Filtr piaskowy do uzdatniania wody przemysłowej do usuwania rozpuszczonego / zawieszonego ciała stałego
 • Filtr piaskowy do uzdatniania wody przemysłowej do usuwania rozpuszczonego / zawieszonego ciała stałego

  Filtr piaskowy do uzdatniania wody przemysłowej do usuwania rozpuszczonego / zawieszonego ciała stałego

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: FIDAK
  Orzecznictwo: ISO 9001
  Numer modelu: ZERO

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 szt.
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Koperta ze stalową ramą uszczelniona sklejkami z każdym końcem zakrytym
  Czas dostawy: 5 ~ 15 dni roboczych
  Zasady płatności: T / T, Western Union, paypal
  Możliwość Supply: 40 ton dziennie
  Najlepsza cena Kontakt

  Szczegóły informacji

  Gwarancja: 1 rok materiał na zbiornik filtra: stal węglowa, stal nierdzewna304 / 316
  średnia szybkość usuwania: 92% - 96% System sterowania: manaul, timer, różnica ciśnień, PLC itp
  Funkcja: nadaje się do recyklingu Ciśnienie robocze: 1,0 / 1,6 / 2,0 / 2,5 Mpa
  High Light:

  industrial water filtration equipment

  ,

  water filtration system for industrial

  opis produktu

  Filtr piaskowy do uzdatniania wody przemysłowej do usuwania rozpuszczonego / zawieszonego ciała stałego

  Przemysłowy filtr piaskowy do oczyszczania wody do usuwania rozpuszczonego ciała stałego i zawieszonego ciała stałego

  Opis produktu

  płytki filtr piaskowy działa jako urządzenie do filtrowania obejściowego zamkniętej przemysłowej cyrkulującej wody do filtrowania cyrkulującej wody lodowej, a jej tryby sterowania obejmują ręczne płukanie wsteczne i automatyczne płukanie wsteczne. System jest zasadniczo płukany wstecznie raz na trzy do siedmiu dni w procesie cyrkulacji, skutecznie poprawiając jakość wody lodowej i zapewniając doskonałą i stabilną jakość wody po interwencji w celu długotrwałego działania. Urządzenie ma niewielkie zużycie wody i jest szeroko stosowane w czyszczeniu wszelkiego rodzaju przemysłowych i komercyjnych systemów obiegu wody lodowej, a także systemów wody chłodzącej i czynnika grzewczego centralnej klimatyzacji, poprawiając stabilność działania urządzeń. Użytkownicy mogą spawać i podłączać równolegle filtry obejściowe w głównych rurach powrotnych, w zależności od warunków układu cyrkulacyjnego, a średnicę rury należy określić na podstawie wydajności retencji wody równoległej wody obiegowej. Woda ściekowa jest następnie odprowadzana do sieci kanalizacyjnej.

  Zasada działania


  W przypadku filtracji obejściowej filtr jest instalowany w głównym rurociągu cyrkulacyjnym w celu filtrowania całej cyrkulującej wody, ale część diody LED cyrkulującej wody z głównego rurociągu cyrkulacyjnego jest filtrowana, co jest etapem wielokrotnego przechwytywania krążącego krok po kroku w celu filtrowania zanieczyszczenia w systemie, a na koniec usuń zanieczyszczenia przez niezbędne płukanie wsteczne z systemu. Zainstalowanie filtra obejściowego w układzie wody obiegowej może zapobiec zablokowaniu się przez rurę końcową urządzenia szlamu i usunąć zanieczyszczenia z układu za pomocą dozowania chemikaliów.
  Filtracja obejściowa jest stosowana w celu zmniejszenia zmętnienia układu obiegu wody, dokładnie w celu zmniejszenia szlamu i zapobiegania jego osadzaniu się w wymienniku ciepła, dzięki czemu działanie środka będzie lepsze.

  Wielkość ciał stałych do usunięcia: im mniejsza jest substancja stała do usunięcia, tym wolniej woda musi przepływać przez media, a drobniejsza musi być granulka mediów. Bardzo często użytkownik końcowy nie wie, jak małe musi być ciało stałe. W takich sytuacjach sposób użycia przefiltrowanej wody określi, jak małe powinno być usunięcie ciała stałego.

  Stężenie zawieszonych ciał stałych: im wyższe stężenie zawieszonych ciał stałych, tym większa musi być średnica filtra. Wszystkie filtry mają maksymalne stężenie zawieszonych ciał stałych, którym można zarządzać bez uszczerbku dla wydajności filtra.

  Charakterystyka systemu filtracji


  1. Dostępne jest sterowanie ręczne lub automatyczne;
  2. Dystrybutor wody jest prosty, jednolity i niezawodny;
  3. Gotowy kolektor wody ma wysoką wytrzymałość i długą żywotność;
  4. Łatwy w instalacji. Podłączaj wlot i wylot do rury odpływowej tylko podczas instalacji;
  5. Mniejsze zużycie wody w płukaniu wstecznym: zastosowano jednorodny filtr, dzięki czemu cykl płukania wstecznego jest wydłużony, a całkowita objętość wody płukanej znacznie zmniejszona;
  6. Wysoka wydajność płukania wstecznego: Zastosowano zaawansowany kolektor wody, zapewniający wydajny efekt płukania wstecznego.

  Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
  Jestem zainteresowany Filtr piaskowy do uzdatniania wody przemysłowej do usuwania rozpuszczonego / zawieszonego ciała stałego czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
  Dzięki!
  Czekam na Twoją odpowiedź.