• Pipeline Systems Multi Gimbal Kompensator, mieszek kompensacyjny SS
 • Pipeline Systems Multi Gimbal Kompensator, mieszek kompensacyjny SS

  Pipeline Systems Multi Gimbal Kompensator, mieszek kompensacyjny SS

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: FIDAK
  Orzecznictwo: ISO9001
  Numer modelu: ZERO

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 2 szt.
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Koperta ze stalową ramą uszczelniona sklejkami z każdym końcem zakrytym
  Czas dostawy: 5 ~ 15 dni roboczych
  Zasady płatności: T / T, Western Union, paypal
  Możliwość Supply: 40 ton dziennie
  Najlepsza cena Kontakt

  Szczegóły informacji

  materiał: Ze stali nierdzewnej Kształt: Równy
  typu: Sprzęganie Kod głowy: Kołnierz
  Technika: Casting lub kucie Połączenia: Do spawania
  High Light:

  pipework bellows

  ,

  steel pipe expansion joint

  opis produktu

  Pipeline Systems Multi Gimbal Kompensator, mieszek kompensacyjny SS

  Złącze kompensacyjne typu Multi Gimbal jako wymagania klienta

  Opis produktu

  Kompensator jest również zwyczajowo nazywany dylatacją, dylatacją, kompensator falisty jest elementem kompensacyjnym. Skuteczne teleskopowe odkształcenie mieszków, ponieważ korpus roboczy może być wykorzystywany do pochłaniania zmian wielkości rurociągów, przewodów i naczyń spowodowanych rozszerzalnością cieplną i kurczeniem się na zimno lub w celu kompensacji przesunięć osiowych, poprzecznych i kątowych rurociągów, przewodów i zbiorników w celu zmniejszenia hałasu i redukcji drgań.

  Wymagania instalacyjne

  Rodzaj, specyfikacja i konfiguracja rurociągów kompensatora powinny zostać sprawdzone przed instalacją i muszą spełniać wymagania projektowe. Potrzebny jest kompensator „szczelny na zimno”, a elementy pomocnicze stosowane do wstępnego odkształcenia należy usunąć po instalacji rurociągu. Podczas instalacji, spawanie żużel nie może rozpryskiwać się na powierzchni skorupy falowej, a inne powłoki mechaniczne nie są dozwolone na skorupie fal. Wszystkie ruchome elementy kompensatora nie mogą być zablokowane przez elementy zewnętrzne ani ograniczać ich zakresu ruchu. Należy zagwarantować normalny ruch każdej ruchomej części. Po próbie hydrostatycznej woda w płaszczu falowym powinna zostać jak najszybciej spuszczona, a wewnętrzna powierzchnia powłoki falowej powinna zostać szybko wysuszona. Dla kompensatora z tuleją wewnętrzną , należy zwrócić uwagę na to, aby kierunek kołków tulei wewnętrznej był zgodny z kierunkiem przepływu czynnika, a płaszczyzna obrotu kompensatora zawiasu powinna być zgodna z płaszczyzną obrotu.

  Zalety

  • Chroni systemy rurociągów przed zapadnięciem się i pękaniem, kompensując ruchy sejsmiczne (trzęsienie ziemi) oraz duże ruchy boczne i kątowe.
  • Ruch mieszków jest bardziej kontrolowany.
  • Można zastosować wewnętrzne tuleje przepływowe w celu wyeliminowania problemów z prędkością.
  • Kotwy wymagają tylko pochłaniania sił sprężyny.
  • Nacisk jest ograniczony przez sprzęt

  Wymagania dotyczące użytkowania

  Surowo zabrania się stosowania metody deformacji kompensatora tętnienia w celu dostosowania błędu instalacji rurociągu, aby nie wpływać na normalne działanie kompensatora, skrócić żywotność i zwiększyć obciążenie rurociągów, wyposażenia i elementów wsporczych. systemu rurowego, żółty pomocniczy element pozycjonujący i element mocujący używane do montażu i transportu na falistym kompensatorze należy jak najszybciej usunąć, a urządzenie ograniczające należy ustawić w określonym położeniu zgodnie z wymaganiami projektowymi, aby system rurowy miał wystarczającą zdolność kompensacji w warunkach środowiskowych Podczas próby hydrostatycznej należy wzmocnić drugorzędny stały stojak rurowy z końcówką rury kompensatora, aby rura się nie poruszała ani nie obracała. W przypadku kompensatora dla czynnika gazowego i jego rurociągu łączącego należy zwrócić uwagę czy potrzebne jest dodatkowe tymczasowe wsparcie podczas napełniania wody. Zawartość 96 chloru jony w roztworze czyszczącym do próby hydrostatycznej nie mogą przekraczać 25 ppm. Materiał izolacyjny mający kontakt z mieszkiem kompensatora powinien być wolny od chloru.

  Obowiązująca temperatura: -196 ℃ ~ + 1080 ℃

  Szeroko stosowane: przemysł chemiczny, ropa naftowa, lotnictwo, żywność, metalurgia, stal, medycyna, statek, termoelektryczny, zaopatrzenie w wodę, zaopatrzenie w ciepło, gaz ziemny itp.

  Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
  Jestem zainteresowany Pipeline Systems Multi Gimbal Kompensator, mieszek kompensacyjny SS czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
  Dzięki!
  Czekam na Twoją odpowiedź.